Hakkımızda

TARİHÇE

Başarı Mobile Bilişim Ürünleri ve Hizmetleri A.Ş. Türkiye’de Mobil Eğlence sektörü için kurulan ilk firmadır. Başarı Holding bünyesinde, 1998 yılında Bilişim Teknolojileri ve Mobil İnternet Servisleri departmanlarının birleşmesi ile hizmet vermeye başlamıştır. Başarı Mobile, 2003 yılından bu yana mobil ortamlarda katma değerli servisler ve bilişim teknolojileri alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Başarı Mobile, mobil oyun ve uygulama kategorisinde Türkiye pazarının lideridir. Android ve IOS uygulamlarının geliştirilmesi ve yönetilmesi konularında pazarın öncü firmalarındandır. Firmamız, faaliyetleri ile dünya mobil içerik pazarında tanınmış ve saygı duyulan bir firma olmayı hedeflemektedir. Bu kapsamda global pazara hitap etmek amacı ile bir çok firma ile ulusal ve uluslararası düzeyde işbirlikleri geliştirmektedir.

Başarı Mobile, gelişen teknolojilere uyum sağlamak adına nesnelerin interneti olan IoT alanında da güçlü bir şekilde yer almaktadır. IoT alanında üretilen ve tüketilen enerjinin ölçümü ve yönetimine yönelik çözümleri de bulunmaktadır.2015-2017 yıllarında IoT alanında YEDAŞ ve OEDAŞ ile 30.000 noktada enerji izleme sistemi çözümleri sunmaktadır.

Başarı Mobile, dinamik kadrosu ve yeniliklere kolay uyum sağlayan teknolojik altyapısı sayesinde TUBİTAK ve Avrupa Birliği projelerinde de yer almaktadır.

Anahtar teslim projeler ve sağladığımız satış sonrası destek hizmetleri ile müşteri memnuniyetini her zaman üst seviyede tutmak şirket politikamızdır.

SERTİFİKALARIMIZ

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Sertifikası

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Sertifikası

ISO 10002 Kalite Yönetimi – Müşteri Memnuniyeti Sertifikası

ISO 10002 Kalite Yönetimi – Müşteri Memnuniyeti Sertifikası

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikasıı

Türk Standartları Enstitüsü Hizmet Yeterlilik Belges

Türk Standartları Enstitüsü Hizmet Yeterlilik Belges

BAŞARI HOLDİNG

Başarı elektronik
Başarı mobile