MOBİL ÇÖZÜMLER

Başarı Mobile olarak IOS, Android, HTML5 ve Java tabanlı içerik geliştirme ve yönetim çözümleri sunmaktayız. Türkiyedeki tüm mobil operatörlerle çalışmakta ve ücretlendirme çözümlerini sağlamaktayız.

Başarı mobil oyun uygulamaları

OYUN VE UYGULAMALAR

Başarı Mobile, kurulduğu tarihten itibaren mobil cihazlara yönelik toplamda 120’nin üzerinde oyun ve uygulama geliştirmiş, mobil pazar üzerinden dağıtımını ve yönetimini yapmıştır. Bugün de müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda mobil içerik geliştirme ve yönetimine devam etmekteyiz.

FOTOĞRAF BASKI SERVİSİ (CELLOGRAF)

Başarı Mobile, Cellograf projesiyle 2013 yılında Turkcell Mobil İnternet Uygulama Yarışması’nda birincilik ödül kazanmıştır. Cepten fotoğraf baskı hizmeti sunan uygulama sayesinde kullanıcılar, çektikleri fotoğrafları uygulama içerisinde yer alan ürün kategorilerinden (kupa baskı,taş baskı, yağlı boya tablo gibi) seçim yaparak baskı yaptırılabilir veya hediye olarak yakınlarına gönderebilirler. Cellograf uygulaması Turkcell, LG ve Samsung ile işbirliği yapmaktadır. Hedefleri arasında yeni iş birlikleri oluşturmak vardır.

cellograf
AppMarket

APPMARKET

Android kullanıcılarına yönelik olarak oyun ve uygulamaların sunulduğu AppMarket,Türkiye’nin yerli ve milli imkanlarla geliştirilmiş ilk Android pazarıdır. Başarı Mobile, 2013 Şubat’ından bu yana Turkcell Android Marketini geliştirme ve yönetme sürecinden sorumludur. AppMarket, Android, Symbian ve Java platformları için oyun ve uygulama hizmeti sunan Turkcell’in uygulama marketidir. Kullanıcılar kredi kartına ihtiyaç duymadan en popüler oyun ve uygulamaları AppMarket’ten indirilebilir ve kullanabilirler.

SORU – CEVAP UYGULAMASI (OYNA VE ÖĞREN)

2-5 yaş aralığındaki çocuklara yönelik, bireyin zeka gelişimine katkı sağlayabilecek farklı kategorilerde ve setler halinde soru/cevap şeklinde ilerleyen, soru setleri sonunda ise oyunlar ile desteklenen bir okul öncesi mobil eğitim-eğlence servisidir.

Bu servis ile çocuklar tek bir sayfa üzerinde en önemli kaygılarımızdan biri olan “güvenli internet” olgusu kapsamında eş zamanlı olarak öğrenme ve eğlenme aktivitelerini gerçekleştirebilmektedir. Oyna ve Öğren servisi, Çocuk Gelişimi ve Okul Öncesi Eğitimi uzmanları tarafından onaylı olarak kullanıcılara sunulmaktadır.

HERYERDEOYNA

OYUN VE UYGULAMALAR

Heryerde Oyna, her türden oyunları bulabileceğiniz, ister cep telefonundan ister bilgisayardan oynayabileceğiniz bir HTML5 oyun portalidir. Kullanıcılar portale haftalık abone olarak, internet tarayıcısı üzerinden abonelikleri süresince sınırsız oyun oynayabilirler.

ANDROİD LAUNCHER (KAAN/SNAPP LAUNCHER)

Android telefonların kişiselleştirilebilmesini sağlayan uygulamamız Snapp Launcher ve Kaan Launcher markaları ile Google Play’de yer almaktadır. Kullanıcılar, hava durumu ve güncel haber bilgilerine hızlı ve kolay bir şekilde uygulama aracılığıyla ulaşmaktadır.

kaanlauncher